wypelnienia powietrzne polskiej marki air protect system

maty i poduszki powietrzne

Aby odpowiednio zabezpieczyć towary przygotowane do transportu, warto sięgnąć po sprawdzone rozwiązania, dzięki którym ochronimy przed uszkodzeniem czy porysowaniem nawet te najbardziej delikatne produkty. Wypełnienia powietrzne, które oferujemy w naszym sklepie, to rozwiązanie nie tylko najbardziej efektywne, ale także najbardziej ekonomiczne i w dodatku ekologiczne!

zalety wypełnień powietrznych

Najważniejsza ich zaleta to niemal 100% skuteczność w zabezpieczaniu zawartości przesyłek (i nie tylko). Poza tym jest to rozwiązanie niedrogie w porównaniu do tzw. chrupek czy makulatury. Rolka folii przed zgrzaniem nie zajmie wiele miejsca w Twoim magazynie, a w trakcie zgrzewania sam zdecydujesz, ile poduszek czy mat akurat potrzebujesz.

Sięgając po nasze wypełnienia powietrzne, poprawiasz wizerunek swojej firmy, ponieważ używasz profesjonalnych rozwiązań. Konsumenci z pewnością docenią stosowanie wypełniaczy z recyklingu oraz biodegradowalnych, które znajdziesz w naszym sklepie w przystępnej cenie.

Nasze wypełnienia powietrzne świetnie sprawdzą się podczas transportu przedmiotów o dużych gabarytach, ponieważ możesz je dowolnie formować – są bardzo elastyczne.

Maty i poduszki powietrzne są lekkie jak piórko, ponieważ są w 99% powietrzem, dlatego nie zawyżą kosztów dostawy w przeciwieństwie do papieru. Stabilizują przesyłany towar i zapobiegają wstrząsom i przesuwaniu produktów wewnątrz kartonu. Są bardzo wytrzymałe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium