Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

dezynfekcja

Ostatnie wydarzenia związane z epidemią koronawirusa sprawiły, że dezynfekcja i produkty ochrony osobistej stały się potrzebne na co dzień. Maseczki ochronne i dezynfekcja rąk czy powierzchni to nowa rzeczywistość, a w naszym sklepie znajdziesz wszystkie niezbędne produkty do dezynfekcji, które mogą przydać Ci się na co dzień.

dezynfekcja powierzchni

Dezynfekcja powierzchni różnego rodzaju stała się koniecznością, by zapewnić bezpieczeństwo zarówno w miejscach odwiedzanych przez dużą liczbę osób, jak i coraz częściej w przestrzeniach prywatnych, rodzinnych.

Płyny do dezynfekcji niezbędne są w restauracjach, salonach fryzjerskich i kosmetycznych, sklepach, punktach usługowych, urzędach, kościołach i innych przestrzeniach publicznych, a także w domach. Dezynfekuje się nimi poręcze, stoły, blaty, klamki czy urządzenia używane np. podczas badania czy zabiegu kosmetycznego.

W naszym sklepie znajdziesz płyn do mycia powierzchni o zawartości 70% alkoholu, który doskonale poradzi sobie z wszelkimi bakteriami i wirusami. Z jego pomocą odpowiednio zadbasz o czystość powierzchni i zapewnisz bezpieczeństwo wszystkim przebywającym w dezynfekowanym pomieszczeniu.

dezynfekcja rąk

Wirusolodzy podkreślają, że jednym z prostszych a jednocześnie skutecznych sposobów walki z wirusem jest częste mycie i dezynfekcja rąk. Nie zawsze mamy dostęp do ciepłej wody i mydła, dlatego warto korzystać z płynów do dezynfekcji, które pomogą utrzymać czystość rąk poza domem.

W naszym sklepie znajdziesz płyn do dezynfekcji rąk o zawartości alkoholu 70%, który doskonale poradzi sobie z wirusami i bakteriami znajdującymi się na dłoniach. W jego składzie znajduje się gliceryna, która zapobiega wysuszaniu skóry rąk, co jest szczególnie ważne w sytuacji częstego korzystania ze środków dezynfekujących. Piękny zapach zielonej herbaty podnosi jeszcze wrażenie czystości pozostające po użyciu płynu.

maseczki jednorazowe

Jednym z ważniejszych środków pomagających zapobiegać rozprzestrzenianiu się wirusa są maseczki. W naszym sklepie oferujemy maseczki jednorazowe, które warto zawsze mieć ze sobą. Możesz wybrać maseczki jednorazowe wiązane lub z gumką, w zależności od tego, które będą dla Ciebie wygodniejsze. Są one uszyte z odpowiedniego materiału, który chroni zarówno noszącego maseczkę, jak i jego otoczenie przed ekspansją chorobotwórczego wirusa.

produkty do dezynfekcji produkowane w Polsce

Chcemy podkreślić, że wszystkie produkty, zarówno płyny do dezynfekcji, jak i maseczki jednorazowe, są produkowane przez naszą firmę, w Polsce. Mamy zatem pełną kontrolę nad procesem produkcji i możemy z całą pewnością potwierdzić, że są to produkty do dezynfekcji doskonałej jakości.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą produktów z tej kategorii i złożenia zamówienia. Jesteśmy przekonani, że po ich wypróbowaniu wrócisz do nas i zamówisz kolejne, podobnie jak setki innych zadowolonych klientów, którzy już stosują środki dezynfekcyjne naszej firmy. Ochroń się przed wirusem już dziś.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl