strefa EKO

strefa EKO

Troska o środowisko naturalne jest jednym z elementów wpisanych w filozofię działania naszej firmy, zatem nie powinno Cię dziwić, że znajdziesz u nas sporo produktów ekologicznych.

Staramy się stosować zasadę 3R czyli: reduce, reuse, recycle. W myśl tej zasady robimy, co w naszej mocy, aby redukować ilość odpadów produkcyjnych, umożliwiać wielokrotne użycie produktów jak i surowców oraz wytwarzać produkty z surowców wtórnych.

ekologiczne worki na śmieci z surowców wtórnych

Ogromna większość naszych worków pochodzi z recyklingu. Do ich produkcji wykorzystujemy tzw. regranulat czyli zmielone śmieci. Kupujemy go w Polsce, co nie tylko zmniejsza ilość śmieci w naszym kraju, ale również ogranicza zużycie paliwa potrzebnego do ich transportu. Cała produkcja również odbywa się w naszym zakładzie, dzięki czemu możemy w pełni kontrolować ten proces.

Chcemy podkreślić, że nie tylko korzystamy z regranulatu, ale w procesie produkcji używamy także odpadów, które powstały podczas wytwarzania worków. Dzięki temu ograniczamy ilość produkowanych śmieci i nie marnujemy surowca, który może być ponownie wykorzystany.

W naszym sklepie znajdziesz worki na śmieci EKO, do których należą worki LDPE i LH. Są one dostępne w wielu różnych rozmiarach i opcjach (zwykłe, z uszami lub z taśmą) – zamówisz je w strefie EKO.

worki do segregacji odpadów

Wśród naszych worków znajdują się też worki do segregacji odpadów, które są produkowane w 4 kolorach odpowiadających barwom koszy do segregacji. Żółte worki na śmieci są odpowiednie na odpady plastikowe i metalowe, zielone na szkło, a niebieskie na papier. Czarne worki do segregacji są przeznaczone do gromadzenia odpadów zmieszanych. Worki te dostępne są w wersji z taśmą i z uszami, więc możesz wybrać ten sposób zamykania, który będzie dla Ciebie wygodniejszy.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów w strefie EKO. Będzie ona systematycznie uzupełniana o kolejne produkty wytwarzane z surowców wtórnych, bo - jak wspomnieliśmy na wstępie - troska o środowisko naturalne jest dla naszej firmy bardzo ważna. Zobacz produkty EKO dostępne w naszym sklepie i wybierz wśród nich coś dla siebie.

Zachęcamy Cię również do odwiedzenia naszej strefy BIO, w której znajdziesz produkty biodegradowalne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl